You are here

Držitelé pohárů

Poháry MP
Poháry zleva: Eco Mini Standard žáci, Eco Mini Expert žáci, EX-500 žáci, EX-A žáci, EX-500 senioři, EX-A senioři, Footy, F4A žáci

Dosavadními držiteli pohárů jsou:
EX-500 žáci
EX500 žáci
2003Tomáš SmítalSMTe Mariánské Údolí
2004Radek MalčíkSMTe Mariánské Údolí
2005Jaroslav TrojanKLM Třešť
2006Ivana KostelanskáKuželov
2007Lukáš RokosKLM Třešť
2008Pavel ZemanKLM Třešť
2009Petr MalčíkSMTe Mariánské Údolí
2010Jindřich PotůčekSMTe Mariánské Údolí
2011Jonáš PodrazilKLoM Blansko
2012Filip FedorDDM Třinec
2013Jan MaryškaKLM Třešť
2014Michal Wolf SMTe Mariánské Údolí
2015Nikola Ditmarová SMTe Mariánské Údolí
2016Michal Valentík KLeM Velká nad Veličkou
2017Daniel Bartík KLM Třešť
2018František Dorňák SMTe Mariánské Údolí


EX-500 jun+sen
EX500 junioři a senioři
2015Jan MaryškaKLM Třešť
2016Ludvík Kostelanský ml. KLeM Velká nad Veličkou
2017Jan Majer SMTe Mariánské Údolí
2018Ludvík Kostelanský st. CZŠ Veselí nad Moravou


EX-A žáci+jun
EX-A žáci
2015Ondřej KebisKLoM Olomouc
2016Daniel BartíkDDM Třešť
2017Martin HanáčekKLeM Velká nad Veličkou
2018Jan Kolář CZŠ Veselí nad Moravou


EX-A sen
EX-A junioři a senioři
2015Jaroslav Suchý ml. KLoM Náměšť nad Oslavou
2016Ludvík Kostelanský st. KLeM Velká nad Veličkou
2017Ludvík Kostelanský st. KLeM Velká nad Veličkou
2018Ludvík Kostelanský st. CZŠ Veselí nad Moravou


F4-A žáci
F4A žáci
2003Jan KisielDDM Třinec
2004Radek KowolDDM Třinec
2005Lukáš MorcinekDDM Třinec
2006Ivana KostelanskáKuželov
2007Jan Procházka ml.KLM Třešť
2008Petr MalčíkSMTe Mariánské Údolí
2009Roman MusilKLoM Blansko
2010Petr MalčíkSMTe Mariánské Údolí
2011Roman MusilKLoM Blansko
2012David FedorDDM Třinec
2013Filip FedorDDM Třinec
2014Jonáš PodrazilKLoM Blansko
2015Jonáš PodrazilKLoM Blansko
2016Ondřej GajdaDDM Český Těšín
2017Michal ŠnajdrDDM Třešť
2018Michal ŠnajdrKLM Třešť


F4-A jun+sen
2003Roman LiberdaSMTe Mariánské Údolí
2004Jiří KohutekDDM Třinec
2005Tomáš KrálKLM Třešť
2006Miroslav MiletínJunior Klub Hradec Králové
2007Petr KubíčekOstrava
2008Miroslav MiletínJunior Klub Hradec Králové
2009Pavel KubíčekOstrava
2010Roman LiberdaSMTe Mariánské Údolí
2011Svatopluk HubáčekDDM Třinec
2012Tomáš MusilKLoM Blansko
2013Svatopluk HubáčekDDM Třinec
2014Petr KubíčekMK Slezsko
2015Roman MusilKLoM Blansko
2016Miroslav MiletínJuniorklub Hradec Králové
2017David FedorDDM Třinec
2018Svatopluk HubáčekDDM Třinec


ECO Standard žáci(od 2008 žáci+jun)
2003Michal FoltýnNeptun Brno
2004Martin AlexaKLoM Blansko
2005Michal FoltýnNeptun Brno
2006Radek MalčíkSMTe Mariánské Údolí
2007Michal FoltýnNeptun Brno
2008Pavel ChlupKLoM Blansko


ECO Standard jun+sen(od 2009 žáci+jun+sen))
2003Martin SkácelKLoM Blansko
2004Tomáš GregorKLM Třešť
2005Tomáš GregorKLM Třešť
2006Tomáš GregorKLM Třešť
2007Tomáš GregorKLM Třešť
2008Tomáš GregorKLM Třešť
2009Pavel ChlupKLoM Blansko
Kategorie Eco Standard žáci Eco Standard junioři a senioři byla nahrazena společnou Eco MP

ECO MP žáci+jun+sen(Nástupce Eco Standard))
ECO MP žáci+junioři+senioři
2015Michal FoltýnNEPTUN Brno
2016Michal FoltýnMIF team Brno
2017Michal FoltýnMIF team Brno
2018Petr StoklasaRohatec


Eco Mini Standard žáci
Eco Mini Standard žáci
2004Michal FrankNeptun Brno
2005Michal FoltýnNeptun Brno
2006Jaroslav TrojanKLM Třešť
2007Michal FoltýnNeptun Brno
2008Jan Procházka ml.KLM Třešť
2009Petr MalčíkSMTe Mariánské Údolí
2010Petr MalčíkSMTe Mariánské Údolí
2011Tomáš MusilKLoM Blansko
2012Michal ŠtégnerKLoM Blansko
2013Michal ŠtégnerKLoM Blansko
2014Michal ŠtégnerKLoM Blansko
2015Lubomír Boček ml.DDM Třešť
2016Jindřich PotůčekSMTe Mariánské Údolí
2017Jan LászlóRC SIG-N.A.L Třebíč
2018Jan LászlóRC SIG-N.A.L Třebíč


Eco Mini Standard jun+sen
2006Tomáš GregorKLM Třešť
2007Tomáš GregorKLM Třešť
2008Miroslav MiletínJunior Klub Hradec Králové
2009Miroslav MiletínJunior Klub Hradec Králové
2010Roman LiberdaSMTe Mariánské Údolí
2011Lubomír Boček, Ing.KLM Třešť
2012Tomáš MusilKLoM Blansko
2013Miroslav MiletínJunior Klub Hradec Králové
2014Miroslav MiletínJunior Klub Hradec Králové
2015Terezie FrčkováKLoM Ktiš
2016Kristýna LukešováJuniorklub Hradec Králové
2017Michal ŠtégnerKLoM Blansko
2018Michal ŠtégnerKLoM Blansko


Eco Mini Expert žáci
Eco Mini Expert žáci
2010Roman MusilKLoM Blansko
2011Roman MusilKLoM Blansko
2012Roman MusilKLoM Blansko
2013Michal ŠtégnerKLoM Blansko
2014Michal ŠtégnerKLoM Blansko
2015Lubomír Boček ml.DDM Třešť
2016Michal Valentík KLeM Velká nad Veličkou
2017Jan LászlóRC SIG-N.A.L Třebíč
2018Jan LászlóRC SIG-N.A.L Třebíč


Eco Mini Expert jun+sen
Eco Mini Expert senioři
2010Jan Procházka ml.KLM Třešť
2011Lubomír Boček, Ing.KLM Třešť
2012Pavel ChlupKLoM Blansko
2013Jan Procházka ml.KLM Třešť
2014Miroslav MiletínJunior Klub Hradec Králové
2015Kristýna LukešováJunior Klub Hradec Králové
2016Michal ŠtégnerKLoM Blansko
2017Michal ŠtégnerKLoM Blansko
2018Michal ŠtégnerKLoM Blansko


LADY CUP
2008Tamara FoltýnováNeptun Brno
2009Dagmar TománkováKLM Třešť
2010Tamara FoltýnováNeptun Brno
2011Tamara FoltýnováNeptun Brno
2012Tamara FoltýnováNeptun Brno
2013pro neúčast nebyl udělen
2014pro neúčast nebyl udělen
Pohár Lady Cup se již neuděluje.

FOOTY žáci+jun+sen
FOOTY žáci+junioři+senioři
2015Svatopluk HubáčekDDM Třinec
2016Svatopluk HubáčekDDM Třinec
2017Svatopluk HubáčekDDM Třinec
2018Zdeněk HanzalZnojmo


Zpracoval Miroslav Foltýn –MIF Brno- Medlánky